Leden

Jan Meijerink Ere lid ATG ere lid
Jeroen ter Wal Ariva Wijnbeleving best lid
Herman Veldhof best lid
Martin Wools best lid
Peter Nijhuis best lid
Dennis Moorkamp Landgoed hotel & restaurant Carelshaven best lid
Pascal de Blok Bistro/Restaurant de Zoeke lid
Patrick van het Bolscher Verso Intenzo lid
Adwin van der Aa Restaurant ’t Maatveld lid
Martin Achterweust ROC van Twente lid
Marcel Beukers Graafschap College Doetinchem lid
Ari Bijkerk De 9 Tiende Hole lid
Marije Boom OSG Erasmus lid
Jacqueline Bouwmeester Grand Restaurant De Nachtegaal lid
Natasja Bosvelt ROC van Twente lid
Jan Braakhuis Restaurant The Eagle lid
Jasper Brinkman Berghorst en Bos wijnen lid
Gerja Busscher Park hotel de Wiemsel lid
Marjolein Doldersum Strandlodge Winterswijk lid
Sabine Dujardin How2taste Etens- en drinkwaren lid
Andre Groeneveld Park hotel de Wiemsel lid
Hilly Hauber ROC van Twente lid
Herman Heijmer lid
Jasper Hemersma Party centrum de Weijenborg lid
Anthony Heutink Hampshire Hotel de Broeierd lid
Chantal Hilberink Brasserie-Restaurant De Ijzeren Pot lid
Andre Hofman ROC van Twente lid
Manuela Hoitink Bistro le Primeur lid
Benedicte Hoitink Kookrijk lid
Carolien de Hollander De Zwanenhof lid
Melvin Jacobs Landgoed de Holtweijde lid
Leon de Jager Park hotel de Wiemsel lid
Simon Jonkman ROC van Twente lid
Joep Kamphuis Landgoed De Uitkijk lid
Lisa Kok Restaurant de Oude Apotheek lid
Debbie Küpers Landhuishotel de Bloemenbeek lid
Jarno van Laar Restaurant Het Seminar lid
Arthur Lentelink Landgoed de Holtweijde lid
Robin Masselink Rest. De Ijzeren Pot lid
Jos Mecking Wijnkoperij en Restaurant de Prinsen lid
Peter Mulder Landhuishotel de Bloemenbeek lid
Gerrit Nijhof Twents Carmel College lid
Carolien Oord Proeflokaal België Irish Pub the Shamrock lid
Roberta Pordon Eetkamer op de Proef lid
Sjef Reerink lid
Muriël Renssen Zuivelhoeve lid
Louis Rodenstein Pius X College lid
Chantal Schonewille St Horeca Stadstheater de Bond lid
Annemiek Scholte op Reimer-Noordhuis SBB lid
Frans Steenbergen lid
Ben Telgenhof Oude Koehorst ROC van Twente lid
Annette Thalen HCR Bad Boekelo lid
Alinda Tuttel A la Carte Training lid
Werner Veldboer ROC van Twente lid
Sies van der Velde OSG Erasmus lid
Niels Voorhuis Hanninkshof lid
Marcel Vossebeld Restaurant Fleur de Sel lid
Linda Vreeswijk-Moorman Restaurant De Stiftschuur lid
Rosan Willems Landgoed De Uitkijk lid
Rene Weggen CulinairPlus lid
Shaw Woo Restaurant Tao lid
Ian Ziegerink Brasserie restaurant de Pastorie lid

Junior Leden 2017

Bart Wagenvoort Intenzo Junior lid
Daniel Klunt Huis ter Duin Junior lid
Ruben Arendshort Bamboo sate Junior lid
Bas Vluttert Junior lid
Babette Ter Brugge Nielz Junior lid
Chester Steenkamp Eetcafé De Fusting Junior lid
Anne-Ramona Van der Ende Landhuis hotel En Bistro Herikerberg Junior lid
Nicolien Stegeman Charme Hotel Wildthout Junior lid
Merel Groeneveld Parkhotel Wiemsel Junior lid
Anna Kleinherenbrink Ter Huurne Junior lid
Xanae Ketting Den Haller Junior lid
Susan van ter Beek De Broeierd Junior lid
Coens Oosterdorp Centerparcs de Huttenheugte Junior lid
Barry Bolster Junior lid
Else Ten Hove De smaak Van… Creatief Culinair Junior lid
Joël Mellink Fabels Junior lid
Larissa Goselink Bij Boenders Junior lid
Leonie Vellinga De Broeierd Junior lid
Emma Stoeten Junior lid
Lauries Peddemors Junior lid
Michiel Munninghof Twente Personeelsdiensten Junior lid
Maarten Pruiksma Wilminktheater Junior lid
Romy Knoef Golfclub Driene Junior lid
Lindy Klein Horsman Bistro de Kolenbrander Junior lid
Marlinde Oplaat Landgoed de Holtweijde Junior lid
Sjors Schouwink De Blauwe Engel Junior lid
Susan Nevels Qua Koken Junior lid
Luuk Wilmink Heisterkamp Junior lid
Loes Holthinrichs De Prinsen Junior lid
Matthieu Dirven De Prinsen Junior lid
Niels Vollenbroek Pelle’s Junior lid
Danny Spiering De Broeierd Junior lid
Estelle Wilmink Kamper Genot Junior lid
Tijn Fleerkate De Poppe Junior lid
Amber Varenbrink Junior lid

Junior Leden 2018

Anna Spenkelink Carelshaven
Elise Nijhuis
Thijs Groeneveld Wiemsel
Linsey Webbink Willem de Vierde
Rosan Bloemendaal
Kim Liedtke
Myrthe Jager
Wessel van Benthem Twentse Bierbrouwerij
Joep Spruit
Jelmer Dijkers Kreta
Max Bult Wilmersberg
Gerben Rouwers CR Rouwers
Max Kolner Hanninkshof
Floris Nolten Wetshuys
Mariska Wübbels
Denise van Druten
Emiel Bökkerink
Lisa Filipsen
Fardau Reekers
Mandy van der Weide
Romy van Erven
Rosan Roeleveld
Kelly Demmers
Emma Riet ter
Emiel Eising
Mees Thissen
Jorn Stevens
Gijs Habing
Boudewijn van Meesen
Niek Paalman
Jelle Krabbe
Ruben Arends De Smit
Linda Vejarano Carlina’s E’de
Rob Bekke
Thomas Oesterholt Marveld
Danielle Kuiper Kater E’de